Afgelopen week bereikte ons het droevige bericht dat ons Erelid, Ab Brilleman, op dinsdag 13 februari op 92-jarige leeftijd is overleden.  Ab was sinds 1973 lid van onze vereniging en heeft in die tijd enorm veel voor de Deventer Scheidsrechtersvereniging betekend.

Bij de jaarvergadering waarin Ab zou worden gehuldigd voor zijn 50 jarig lidmaatschap van de DSV in 2023 kon hij helaas niet aanwezig zijn. Enkele weken geleden is hij daarom door een afvaardiging van het bestuur bezocht in het verpleeghuis en heeft hij de onderscheidingen die hierbij horen alsnog uitgereikt gekregen (zie foto).  Ab was die dag vrolijk en goed aanspreekbaar!  Het verdriet is dan ook groot toen bleek dat hij kort daarna is overleden.

We verliezen met Ab als erelid, een prettig, fijn en betrouwbaar persoon. Voor alles wat hij voor onze club heeft betekend, kunnen wij hem alleen maar zeer dankbaar zijn.

Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en overige familie en vrienden heel veel troost en sterkte toe! 

Hieronder vindt u verdere contactgegevens en informatie om afscheid te nemen. 

Namens het bestuur van de Deventer Scheidsrechtersvereniging,

Peter Stolk (voorzitter)