Aan alle leden, donateurs en bezoekers van ons cluhuis de Keurkamp,

De maatregelen van de overheid vanaf 25 september vereisen een ’toegangs’ bewijs als je in ons clubhuis wil zijn als de bar geopend is. Wij vallen namelijk onder de horeca-regels. Afhalen is niet mogelijk!

Dit betekent dat toegang tot ons clubhuis op donderdagen alleen mogelijk is met een QR-code. Deze kun je laten zien via de app Coronacheck of op papier. Je moet daarvoor gevaccineerd zijn of een recente Corona test (<24 uur) hebben uitgevoerd via Testen voor Toegang.
Als je hulp nodig hebt met installatie van de app kun je ter plekke een bestuurslid vragen (neem dan je DigiD mee) of van te voren mailen.

De belangrijkste afspraken en veel gestelde vragen kun je hier nalezen op de site van NOC-NSF.

We rekenen op jullie medewerking!

Het bestuur van de DSVenO