Opnieuw zullen we er aan moeten geloven en sluiten we ons clubhuis. Door de nieuwe en aangescherpte maatregelen zal er de komende drie weken geen clubavond zijn.

Ingang vanaf donderdag 01 oktober aanstaande. Hetgeen betekent dat ons clubhuis t/m 16 oktober niet open zal zijn na de trainingsavonden. 

Ten aanzien van onze trainingsavonden, geldt dat we nog steeds kunnen omkleden en douchen op de Keurkamp ! Voor het gebruik van het toilet en bij calamiteiten is het clubhuis te betreden onder toeziend oog van één van de coördinatoren.

Let op: houd je aan de afstandsregels! Per kleedkamer mogen er max 10 personen aanwezig zijn. Geef elkaar de ruimte ook bij het betreden van de doucheruimten.

Lees ook nog even de verschillende protocollen van de KNVB . En van de Gemeente Deventer. Volg voor, tijdens en na de training dan ook te allen tijde de aanwijzingen van de trainer op en houd  zoveel mogelijk 1,5 meter afstand van elkaar.

Bij herziening van de maatregelen over drie weken zullen we eenieder opnieuw informeren. Hopelijk tot gauw !!