Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden op dinsdag 05 januari jl. van ons lid Michiel Grijpma.

Michiel kwam op 01 februari 2005 bij onze vereniging en heeft zich in alle jaren altijd erg thuis gevoeld tussen zijn collega scheidsrechters. Hij miste in al die jaren bijna geen training aan de Keurkamp en zocht de gezelligheid graag op tijdens onze clubavonden.

Hij was een bijzondere jonge man met een innemende persoonlijkheid. Iets waar we van genoten en hem zo ook altijd zullen blijven herinneren. We zullen hem zeer missen, Michiel is slechts 46 jaar geworden.

Onze gedachten gaan uit naar zijn naaste familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte bij het dragen en verwerken van dit grote verlies.

 

Het bestuur en leden van de Deventer Scheidsrechtersvereniging en Omstreken.