COVS en KNVB
COVS
De Scheidsrechtersvereniging DSVenO is aangesloten bij de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters, de COVS. De COVS is een koepelorganisatie van 70 afzonderlijke scheidsrechtersverenigingen verspreid over heel Nederland. De COVS behartigt op landelijk niveau de belangen van de voetbalarbitrage. De COVS-lidverenigingen zijn verdeeld over een aantal districten, waarbij de DSVenO onder district Oost valt.
website: www.covs.nl
Verder maakt de DSVenO onderdeel uit van het cluster van de stedendriehoek met Apeldoorn en Zutphen. Deze verenigingen werken regelmatig samen op het operationele vlak
websites: http://www.szo-zutphen.nl/ en http://www.sao-apeldoorn.nl/

KNVB
Alle officials worden aangesteld door de KNVB. De COVS en dus ook de DSVenO behartigen de belangen van de scheidsrechters en werken daarbij samen met de KNVB.
Informatie kun je vinden op:
https://www.knvb.nl/assist-scheidsrechters

Laatste nieuws
DSV-Leden actief op het Home of Football GAE jeugdtoernooi
In de meivakantie, op 29 en 30 mei organiseerde de GAE een jeugdtoernooi voor onder 14 en onder 15 op de sportvelden van Diepenveen. Diverse DSV-leden waren daar actief als scheidsrechter of assistent. Foto's
Schrijf je in voor de nieuwsbrief
Schrijf je in en blijf op de hoogte van DSVenO.