De aanstellingen van de DSV-leden van vrijdag 18 oktobert/m woensdag 23 oktober!

Vrijdag 18 oktober:

Scheidsrechter Wedstrijd Tijdstip Rol
Ter Mate, E.C. Go Ahead Eagles JO13-1 – PEC Zwolle JO13-1 18:00 SR
Mulder, J.R. DAVO 1 – Almelo FC 7 19:00 SR
Van Duren, H WZV/Station Alexsander 1 – VVG’25 1 19:30 SR
Cegerek, H UNI ZVV 7 – UNI ZVV 5 20:00 SR
Nanninga, S FC Dordrecht – Helmond Sport 20:00 ASR
Veldhoen, H ATIK 11 – csv Apeldoorn 11 20:00 SR
Van Duren, H Gonemo 1 – Andarinyo 1 20:30 SR
Degirmenci, S IFC Zwolle/FTS Transport 7 Logistiscs – FC MARLENE 2 20:30 S AV
Borkent, H Holten 2 – Blauw Wit’66 2 21:00 SR
Pol, G AZC 3 – SK Turkuaz 6 21:00 SR
Philippo, R. ’s Helo 8 – Watergoor 8 21:00 SR
Cegerek, H Blauw Wit 1 – ZVV Ede 3 21:00 SR
Borkent, H Holten 4 – Exstudiantes Zwolle 5 22:00 SR
Philippo, R. ’s Helo 6 – Veensche Boys 2 22:00 SR


Zaterdag 19 oktober:

Scheidsrechter Wedstrijd Tijdstip Rol
Berg, A. Oranje Nassau JO15-1 – HHC Hardenberg HO15-1 10:45 SR
Pol, G SVO VVZ VR1 – Klarenbeek SC VR1 11:30 SR
Van Duren, H Bon Boys JO17-1 – TVC’28 JO17-1 13:00 SR
Rouwenhorst, M.J. Go Ahead Eagles JO15-1 – AFC’34 JO15-1 13:00 SR
Groothuismink, I WHC – Hierden 14:30 ASR
Marsman, H Enter Vooruit 2 – AZSV 2 14:30 SR
Nijenhuis, R.J. Valleivogels – Renswoude 14:30 SR
Smit, S SVNN – DES 14:30 SR
Hulst, M Hatto Heim 3 – SEH 2 15:00 SR
De Leest, M.T. Csv Apeldoorn – Dos Kampen 15:00 ASR
Schoolderman, E. Pelikaan S – Broekster Boys 15:00 ASR
Smeenk, G Tubantia – Achilles’12 15:00 SR
Taflan, C DVOV – OVC’85 15:00 SR
Fikkert, H.D. Fc Twente – Willem II 19:45 ASR


Zondag 20 oktober:

Scheidsrechter Wedstrijd Tijdstip Rol
Scholten, T.F.J. Longa’30 2 – HSC’21 2 10:30 SR
Roskam, N.W.R. Excelsior’20 3 – Leonidas 3 11:00 SR
Degirmenci, S Vogido – SDC’12 14:00 SR
Olijslager, J. ABS – Zwolle SV 14:00 SR
Pelgröm, M NEO – WSV 14:00 SR
Philippo, E. Go Ahead D. – V en L 14:00 SR
Schoolderman, E. TVC’28 – FC Winterswijk 14:00 ASR
Smeenk, P Bemmel SC – Stevo 14:00 SR
Wesselink, G.W.M. WVV’34 – Reutum 14:00 SR
Mulder, J.R. Grol – LSV 14:30 SR


Maandag 21 oktober:

Scheidsrechter Wedstrijd Tijdstip Rol
Fikkert, H.D. Heracles Almelo 2 – FC Groningen 2 18:30 ASR
Philippo, R. FC Foppen/Fusion Plaza 2 – VSCO’61 2 19:00 SR
Van Duren, H SVI 2 – Epe 1 20:00 SR
Vos, M. NAC Breda – De Graafschap 20:00 VO
Van Duren, H SVI 4 – Marktzicht 1 21:00 SR
Borkent, H Futsal Apeldoorn 6 – Kick’88/Montana 1 21:15 SR


Dinsdag 22 oktober:

Scheidsrechter Wedstrijd Tijdstip Rol
Mentink, L. De Graafschap 2 – sc Heerenveen 2 14:30 ASR
Leushuis, A. Lochem SP – DZC’68 20:00 SR


Woensdag 23 oktober:

Scheidsrechter Wedstrijd Tijdstip Rol
Van Duren, H SCD’83 2 – Dalfsen 2 20:00 SR
Borkent, H Dalfsen VR1 – HHC Hardenberg VR1 20:00 SR
Borkent, H Dalfsen 1 – sc Genemuiden/ van Dijk Heftrucks 4 21:00 SR
Van Duren, H SCD’83 1 – STB 2/Rosmalen 21:00 SR